Konkurs na Najlepszy Produkt

Pyszna Polska 2017

 

Zapraszamy producentów żywności, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników oraz restauracje, które chcą pochwalić się swoimi flagowymi produktami wyróżniającymi się jakością, recepturą i smakiem, a także dostawców, mających osiągnięcia na rynku HoReCa i chcących umacniać swoją markę oraz pozyskać nowych Klientów.

Konkurs na Najlepszy Produkt Pyszna Polska 2017 w pięciu kategoriach:
- Wyposażenie restauracji i zaplecza gastronomicznego
- Wyposażenie hotelu
- Produkt spożywczy i napój bezalkoholowy dla gastronomii
- Napoje alkoholowe dla gastronomii
- Najpyszniejsze danie

Termin nadsyłania zgłoszeń do końca dnia 24.05.2017. Dokumenty należy wysłać na adres konkursy@mbbs.eu. Zgłoszenie do konkursu musi być uzupełnione elektronicznie i zapisane w formacie PDF. W temacie wiadomości proszę wpisać: Nazwa Firmy/Nazwa Produktu (np. Targi Pyszna Polska 2017/Pieczony Ziemniak). Każdy z produktów musi zostać zgłoszony na oddzielnym formularzu.


Uwaga: zgłoszenia przesłane po terminie oraz zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę przez Organizatora.


POBIERZ ZGŁOSZENIE
UDZIAŁU W KONKURSIE
POBIERZ
REGULAMIN KONKURSU


Niezależne jury konkursu składające się z wybitnych ekspertów: Szefów Kuchni, restauratorów, sommelierów, koneserów oraz ekspertów branży HoReCa obradować będzie w dniach 2 i 3 czerwca 2017 zgodnie z poniższym harmonogramem:
2 czerwca 2017: Wyposażenie restauracji i zaplecza gastronomicznego, Wyposażenie hotelu, Produkt spożywczy i napój bezalkoholowy dla gastronomii,
3 czerwca 2017: Napoje alkoholowe dla gastronomii, Najpyszniejsze danie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 3 czerwca 2017 podczas Targów Pyszna Polska 2017, na wieczornej gali.Patron honorowy:

Główny patron medialny:

Sponsor strategiczny:

Patroni medialni:

Główni patroni branżowi:

Patroni branżowi:

Partnerzy: