Atrakcje

Targi "Pyszna Polska 2017" to:

Program Targów

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią gotować, szukają inspiracji kulinarnych, chcą spotkać gwiazdy gastronomii oraz interesują się zdrowym odżywianiem. Targi “Pyszna Polska 2017” pozwolą docenić walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i hotelarskie.

"Pyszna Polska 2017" to Targi które pokochamy i odczujemy wszystkimi zmysłami. Będą symbolem elegancji, wyrafinowanego smaku oraz artystycznej bohemy. Urzekną nas niepowtarzalną atmosferą oraz polską muzyką. Spacerując po centrum wystawowym nasz wzrok przyciągną urocze kafejki, klimatyczne restauracje. Będzie można rozkoszować się smakiem potraw, serwowanych przez mistrzów kuchni.

Lista Wystawców

"Pyszna Polska 2017" Targi gastronomiczno-hotelarskie Magdy Gessler to:
największe biznesowe centrum prezentacji ofert producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia skierowanego do sektora HoReCa, a także dostawców żywności i napojów. Przewidywana ilość wystawców: 400.

Informacje dla szkół

Widząc konieczność podjęcia współpracy szkolnictwa zawodowego z przedsiębiorcami, postanowiliśmy stworzyć specjalną strefę edukacyjną. Podczas targów, uczniowie szkół gastronomicznych będą mogli odbyć niezwykłe lekcje, które poprowadzą specjaliści z zakresu obsługi urządzeń gastronomicznych, systemów higieny oraz produktów, żywności jak i napojów wykorzystywanych w profesjonalnej kuchni

Obowiązkowa rejestracja:
Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, wstęp tylko pierwszego dnia targów 2.06.2017 - po obowiązkowym wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: rejestracja@mbbs.eu Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę szkoły, ilość uczniów (maksymalnie 30 os.) i opiekunów, nazwisko opiekuna oraz telefon kontaktowy. Grupa niespełniająca powyższych warunków, nie zostanie wpuszczona na teren targów.

Mapa Targów

Centrum wystawowe znajduje się na terenie kompleksu Hali Stulecia. Sama Hala jest Obiektem Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wraz z przestrzenią znajdującym się wokół stanowią jeden z najpiękniejszych terenów wystawowych na świecie. Dla Państwa wygody udostępniamy miejsca parkingowe na terenie Centrum Wystawowego. Zapraszamy również do degustacji świeżych produktów i wyśmienitych potraw przygotowanych przez naszych wystawców.

Lokalizacje i mapy

Jak dojechać komunikacją miejską?
Autobusy dzienne: 115, 145, 146, 701
Tramwaje: 2, 4, 10 → Biskupin / Sępolno
Autobusy nocne: 253, 255

Dokładny dojazd komunikacją miejską z dowolnego miejsca we Wrocławiu można sprawdzić na:
www.jakdojadę.pl

Jak dojechać samochodem?
Sprawdź dojazd:
Z dworca PKP
Z dworca PKS
Z centrum
Z lotniska
Z innej lokalizacji

Chcesz odwiedzić Targi?


KUP BILET >


POBIERZ REGULAMIN

Patron honorowy:

Główny patron medialny:

Patroni medialni:

Główni patroni branżowi:

Patroni branżowi:

Partnerzy: